معرفی باریسول

باریسول  ورق قابل انعطافی است که  %95  آن را پی وی سی غیر قابل اشتعال و پنج درصد باقی مانده آن از پلاستیک تشکیل شده است که به وسیله حرارت کنترل شده در فضای مورد نیاز تثبیت می­ شود. ورق های باریسول بر خلاف سایر سقف های کاذب سنتی تنها از طریق محیط یا دیواره ها ی سازه نصب می شود. نصب سریع، آسان و ایمن باریسول بوسیله ریل های آلومینیومی صورت می گیرد.  شرکت باریسول یک شرکت فرانسوی است که مبدا این فناوری جدید در زمینه سقف های جدید چند لایه کششی است که نزدیک به 50 سال سابقه اجرایی دارد.

سقف های باریسول که به نام سقف های کشسان یا سقف های کششی نیز  معروف است اولین بار توسط این شرکت اختراع و به تولید انبوه رسید و به تدریج به برند و محصول ثابت این رده کاری تبدیل شد. ورق های باریسول در حال حاضر در شرکت های مختلف با اسم و برندهای متفاوتی در سراسر دنیا تولید می شود، اگرچه سهم شرکت باریسول همچنان به عنوان پیشتاز بازارسقف های کشسان محفوظ است.

باریسول انواع مختلف دارد و در فضاهای مختلف از مسکونی گرفته تا تجاری و صنعتی با ابعاد مختلف قابل اجرا و پیاده سازی است. باریسول دارای مزیت های منحصر بفردی نسبت به سایر سقف های کاذب است. این فناوری جدید به آسانی و سریع نصب می شود، قابل بازیافت است و سازگاری خوبی با محیط زیست  دارد، ایمن و ضد حریق و ضد آب می باشد و کمترین میزان جذب گرد و غبار را دارد، قابلیت عبور نور را داشته و به روش های متعدد قابل نورپردازی است.

فناوری باریسول در ایران توسط نمایندگی و مجریان متعدد قابل انجام است. با این حال بهتر است قبل از سفارش و شروع کار انواع باریسول را بشناسید، تصاویر مختلف آن را بررسی کنید و از همه مهمتر ایده ای داشته باشید تا باریسول را متناسب با معماری و طراحی های ایرانی و دل به خواه  خود اجرا کنید.

برای دیدن مقالات بیشتر به سایت www.tavangostarco.ir مراجعه فرمایید.